96/5/10
تعداد نظرات:0
10:02
شماره مطلب:139651027986
-A A +A

حضور سردار یزدانی در مسابقات فوتسال جام شهید طوقانی

امیدوارم در آینده ورزش دانش آموزی تقویت شود.

 

به گزارش بیست ، سردار یزدانی در مراسم اختتامیه مسابقات جام شهید طوقانی گفتند: ان شاء الله در آینده ورزش دانش آموزی تقویت بشود .

وی افزود: در مقطع جوانی و نوجوانی ما بهترین زمان عمر را سپری می کنیم و با توجه به سخنان حضرت آقا (اگراز من بپرسند كه شما از جوان چه مى خواهيد، خواهم گفتتحصيل، تهذيب و ورزش) ، داشتن آینده زیبا کار ساده ای نیست که شخص هم مدارج عالی داشته باشد و هم ورزشکار حرفه ای یاشد و هم انسان با معرفتی باشد که بسیار کار سختی است و کسانی که به این مهم دست یابند جاودانه خواهند ماند.

سردار یزدانی ادامه داد: آقای تختی علاوه بر قهرمانی و مدال های رنگین المپیک و جهانی که کسب کردند ، دارای اخلاق پهلوانی نیز بودند  که جاودانه شدند . ایشان اخلاق آراسته داشتند ، مردمی بودند و مردم را دوست داشتند و به مردم عشق می ورزیدند و به مردم کمک می کردند که بسیار کار سختی است .

سردار یزدانی در پایان گفتند : برای شما آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم در کارتان تلاش و ممارست داشته باشید. اراده انسان بسیار قوی است، هم می توان متعصب بود و با ایمان و هم پهلوان وهم اخلاق خوب داشت .چنین شخصی هم در دنیا را دارد و هم در آخرت را .

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.