96/5/10
تعداد نظرات:0
10:06
شماره مطلب:139651027987
-A A +A

حضور وحید شمسائی آقای گل فوتسال جهان در مسابقات فوتسال بسیج دانش آموزی (جام شهید طوقانی)

 وحید شمسائی:  شمسائی از دل بسیج شکل گرفته 

 

به گزارش بیست ، آقای وحید شمسائی در خلال مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال شهدای دانش آموز گفتند: وظیفه خودم می دانستنم که در این مراسم شرکت کنم .

وی افزود :من بزرگ شده میدان عشرت آباد سابق و میدان سپاه کنونی هستم در منطقه ما مسابقات بسیج بین مساجد  برگزار می شد . خانواده ما چون خانواده مذهبی بود و شهید هم در میان خانواده ما بود به طبع ما نیز به همین سمت کشیده شدیم .آن موقع مسابقات بسیج برگزار می شد که ما به آن عشق می ورزیدیم . همین باعث شد که کم کم پیشرفت کنیم ، از بسیج به رده باشگاهی و سپس ملی و امروز هم افتخار می کنم به عنوان یک ایرانی جای پایم در زوریخ بهمراه علی دایی وجود دارد ، که ما نیز اسممان فقط آن جا هست و چیزی که مهم است این است که کنار آن جای پا پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران هست و با افتخار می گویم که ایرانی هستم . آن جای پاها مال ما می باشد که تا مدتها کسی نمی تواند آن را بگیرد .

وی سپس افزود : وحید شمسایی از دل همین مسابقات بسیج  شکل گرفته که یک روزتوانسته مقامی کسب کند .از میان این چهره هایی که می بینم ان شا ء الله در آینده ما به آن ها افتخار کنیم و بگوئیم ما آمده بودیم در جایی که چشممان به کسانی بود که آینده کشور را تضمین کردند.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.