96/10/6
تعداد نظرات:0
14:26
شماره مطلب:139610631569
-A A +A

بیانیه سازمان بسیج دانش آموزی استان تهران به مناسبت 9دی

نهضت سرخ حسینی (ع) در طول تاریخ معیار جدایی حق از باطل بوده است، آنچنان که حضرت امام خمینی (ره) فرمودند: محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته. فجایعی که در عاشورای سال 88 در تهران توسط فتنه گران رقم خورد مرز بین مزدوران و عمّال دشمنان اسلام را با مردم مسلمان مشخص نمود، که حاصل این مرزبندی جوشش خون بزرگ پرچمدار اسلام سیدالشهدا (علیه اسلام) در رگهای مردم غیور، انقلابی و ولایتمدار بود.

سیل خروشان مردم، نشأت گرفته از شور دینی و شعور حسینی (ع) در راهپیمایی میلیونی 9 دی خط بطلانی بود بر فتنه گری و طمع ورزی جریان ضدانقلاب و مخالفان اسلام ناب محمدی (ص). بدخواهانی که سعی داشتند با ایجاد شکاف در صفوف ملت ایران و پیاده نمودن طرح های اربابانشان آمریکا و انگلیس، در اراده مردم خدشه وارد کنند به سدّ آهنین امت اسلامی برخورد کردند تا     حزب الله به خواست و مشیت الهی این بار نیز بر دشمنان خارجی و نوکران داخلی شان پیروز شود. آنچنانکه رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای (حفظه الله) فرمودند: 9 دی تجّلی قدرت خدا و حرکت ماندگار در تاریخ اسلام شناخته شد.

ما دانش آموزان بسیجی استان تهران اعلام می داریم: تنها راه گشای امور کشور توجه به منوّیات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای می باشد. همچنین آحاد اقشار جامعه، مسئولین قوا و ارکان مختلف نظام را به وحدت حول محور ولایت دعوت نموده و خود نیز با توکل به خداوند توانا بر این راه نورانی اعلام استواری نموده و با تمام توان در روز 9 دی همراه دیگر اقشار جامعه در راهپیمایی عظیم استان تهران شرکت خواهیم کرد.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.