96/11/9
تعداد نظرات:0
02:06
شماره مطلب:139611932314
-A A +A
مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران:

مانور رسانه ای "ذوالفقار یار خراسانیم" در استان تهران برگزار می شود

مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران از برگزاری کمپین و مانور رسانه‌ای «ذوالفقار یار خراسانیم» با هدف تکریم شهید شاخص دانش آموزی کشور "محمدحسین ذوالفقاری" همزمان با سراسر کشور و دهه مبارک فجر در استان تهران خبر داد.

محمد بهرامی در گفتگو با خبرنگار تهران بیست اظهار داشت: کمپین و مانور رسانه‌ای «ذوالفقار یار خراسانیم» با هدف تکریم و شناساندن شهید شاخص دانش آموزی کشور «محمدحسین ذوالفقاری» همزمان با فرا رسیدن دهه فجر و همراه با سایر استان‌ها  در استان تهران برگزار می شود.

مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران تصریح کرد: این کمپین و مانور رسانه ای با توجه به معرفی شهید دانش‌آموز "محمدحسین ذوالفقاری" به عنوان شهید شاخص دانش‌آموزی در سال تحصیلی 97-96 به منظور تکریم و شناساندن این شهید بزرگوار به دانش‌آموزان نسل چهارم انقلاب و همچنین استفاده از ظرفیت ها و توانایی های دانش آموزان در این زمینه با عنوان "ذوالفقار یار خراسانیم" از 3 الی 20 بهمن ماه سال جاری در سراسر کشور به انجام می رسد.

وی ادامه داد: ضمن برگزاری این مانور با هدف استفاده و شناسایی نیروهای انقلابی در حوزه فضای مجازی، تمرین انتقال پیام از دانش‌آموزان به آحاد جامعه، جریان‌سازی لازم در باب قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران و تبیین مفهوم جهاد، بویژه جهاد کبیر برای نسل چهارم انقلاب و با محوریت دانش‌آموزان شرکت‌کننده برگزار می شود.

بهرامی تصریح کرد: دانش‌آموزان در سه بخش تولید محتوا که شامل قالب‌های مختلف متن، گرافیک، ویدئو و صوت ، راه‌اندازی پویش و کمپین در شبکه‌های اجتماعی به رقابت می پردازند.

وی افزود: این مانور رسانه ای دانش‌آموزی با عنوان "ذوالفقار یار خراسانیم" برگزار شده و در پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانش‌آموزی استان تهران به آدرس tehran.beest.ir و همچنین فعالیت فراگیر در شبکه‌های اجتماعی آغاز شده است.

مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران تصریح کرد: علاقه‌مندان برای شرکت در این مانور می‌توانند با محوریت این شهید که از طریق کانال‌ ارتباطی @ostanetehran در تولید محتوای مرتبط با موضوع مشارکت داشته باشند.

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.