96/11/9
تعداد نظرات:0
02:36
شماره مطلب:139611932315
-A A +A

فراخوان پیوستن به پویش عکس مانور رسانه ای #ذوالفقار_یار_خراسانیم

فراخوان پیوستن به پویش عکس مانور رسانه ای "ذوالفقار یار خراسانیم " همزمان با سراسر کشور با هدف تکریم و شناساندن شهید دانش آموز محمد حسین ذوالفقاری بعنوان شهید شاخص دانش آموزی کشوری که به صورت درون مدرسه ای در سال تحصیلی ۹۷-۹۶در استان تهران برگزار می شود.

هر یک از دانش آموزان با در دست داشتن پوستر یا عنوان #ذوالفقار_یار_خراسانیم و گرفتن عکس و ارسال آن به مدیر کانال باشگاه سایبری دانش آموزی استان تهران @Journalist_313 می توانند به این پویش بپیوندند و همراه ما در برگزاری این مانور باشند.

دانش آموزان می توانند در هر موقعیتی از کلاس درس خود و با استفاده از خلاقیت های درون مدرسه ای مثل تخته سیاه، وایت برد ، کف نوشته و سایر وسایل آموزشی و به هر زبانی این کار را انجام دهند و عکس خود را ارسال نمایند.

 تمام آثار ارسالی به این باشگاه با مشخصات مشارکت کننده در سطح استان تهران از طریق کانال  @ostanetehran  و سطح کشور در کانال بیست نیوز @beest_ir منتشر خواهد شد.

گفتنی است؛ آثار فاخر در روز برگزاری کنگره شهید محمد حسین ذوالفقاری نیز باعنوان"س مثل سقا" درتاریخ25بهمن که باحضور مسئولین کشوری و لشکری در شهریزد برگزار و به آثار برتر در سطح کشور هدایای نفیسی اهدا خواهد شد.

 مهلت ارسال تصاویر از سوم تا بیست بهمن ماه ۱۳۹۶ خواهد بود.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.